MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 17377013

nr 1737 7013

Arne Jacobsen

(1902-1971), Danmark

Stolar, 2 st, ett par, Myran, design: Fritz Hansen. Skiktlimmat trä och stålrörsben, tre ben, modell äldre

Kondition: slitage, skador, ren objekt

Utrop:

1.500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 november 2025
kl 18:52:09

Arne Jacobsen

Läs mer om Arne Jacobsen